fbpx ...

”Ema”

”Ema”

15,00 
27 laos
Trust Badge
Garanteeritud turvaline ostukorv

Kirjeldus

Saunamüts on ideaalne kingitus saunasõbrale!

Õige viltmüts kaitseb pead kõrge temperatuuri eest. Sellega väldite peapööritust ja iiveldustunnet. Samuti hoiab saunamüts juukseid, et need ei muutuks kuumaga kuivaks ning rabedaks.

Kvaliteetne kuivvilditud müts säilitab oma kuju, ei muutu topiliseks, imab hästi niiskust ning ei lase kuuma ligi. Hea saunamüts kestab aastaid!

Vajad kingiideed? Saunamüts on vinge kingitus igale sauna nautijale misiganes tähtpäevaks.

”Ema” kirjaga saunamüts on tore, personaalne ja armas kingitus mõnele sauna armastavale emale. Säärase mütsiga on lausa uhke saunas käia ning võid kindel olla, et keegi teine varnast sinu mütsi ei haara! (Meil on saadaval ka ”Isa” kirjaga saunamütsid!)

Õite vahva on talvel saunamütsiga lumme hüpata. Keha karastub, kuid pea püsib selge. Saunamüts hoiab järsust temperatuurivahetusest tuleneva pearingluse ära!

Ka tünnisauna on hea minna mütsiga, nii ei saa kõrvad külma ja sääsk ei tule purema.

Vill on isepuhastuv materjal ja otseselt pesu ei vaja, kuid kui tuleb ette, et mütsi siiski puhastada tarvis, siis tee seda käsitsi, jaheda vee all, ära sikuta ega venita! Tugevamate plekkide eemaldamiseks kasuta villašampooni või kergemat lasteseepi. Kuivata laotatult, nii säilib mütsi kuju.

100% täisvillane riie, 6mm, 800g/m2.

Valmistatud nõeltega kuivviltimise meetodil. Valmistamisel ei kahjustata villa ja kiudude struktuuri – need muutuvad elastsemaks, kohevamaks, imavad paremini niiskust ja kaitsevad pead kõrgete temperatuuride eest. Soovitav on käsipesu.

Hüva leili!

Seotud tooted

WAcceleratorWAccelerator
Optimize your pages