fbpx ...

Lipsuga kiisu

Välja müüdud

Lipsuga kiisu

15,00 
Laos otsas
Trust Badge
Garanteeritud turvaline ostukorv

Kirjeldus

 Saunamüts on ideaalne kingitus saunasõbrale!

Õige viltmüts kaitseb pead kõrge temperatuuri eest. Sellega väldite peapööritust ja iiveldustunnet. Samuti hoiab saunamüts juukseid, et need ei muutuks kuumaga kuivaks ning rabedaks.

Kvaliteetne kuivvilditud müts säilitab oma kuju, ei muutu topiliseks, imab hästi niiskust ning ei lase kuuma ligi. Hea saunamüts kestab aastaid!

Vajad kingiideed? Saunamüts on vinge kingitus igale sauna nautijale misiganes tähtpäevaks.

Armsa kiisupildiga saunamüts muudab iga väikese saunasõbra tubliks saunaskäiaks! Vahva peakate muudab iga saunaskäigu lõbusaks ja toredaks elamuseks!

Õite vahva on talvel saunamütsiga lumme hüpata. Keha karastub, kuid pea püsib selge. Saunamüts hoiab järsust temperatuurivahetusest tuleneva pearingluse ära! Ka tünnisauna on hea minna mütsiga, nii ei saa kõrvad külma ja sääsk ei tule purema.

Vill on isepuhastuv materjal ja otseselt pesu ei vaja, kuid kui tuleb ette, et mütsi siiski puhastada tarvis, siis tee seda käsitsi, jaheda vee all, ära sikuta ega venita! Tugevamate plekkide eemaldamiseks kasuta villašampooni või kergemat lasteseepi. Kuivata laotatult, nii säilib mütsi kuju.

100% täisvillane riie, 6mm, 800g/m2.

Valmistatud nõeltega kuivviltimise meetodil. Valmistamisel ei kahjustata villa ja kiudude struktuuri – need muutuvad elastsemaks, kohevamaks, imavad paremini niiskust ja kaitsevad pead kõrgete temperatuuride eest. Soovitav on käsipesu.

Hüva leili!

Seotud tooted

WAcceleratorWAccelerator
Optimize your pages